Loader icon жүктеу

Бөлім

ҚР ДСМ ТКҚСБК "Ұлттық сараптама орталығы" ШЖҚ РМК филиалы

Ақмола облысы бойынша

Көкшетау қ., Құдайбердиев к-сі, 27

8 (7162) 26 -61-27

Аты-жөні Лауазымы Жұмыс телефоны Email
Есмағамбетов Болат Өміржанұлы Директоры 8 (7162) 26-94-05 akmol_filial@mail.ru
Тусупбеков Азамат Каригулович Директордың орынбасары 8 (7162) 26-56-39 akmol_filial@mail.ru

Бөлімшесі Лауазымы Аты-жөні Жұмыс телефоны Email Мекен жайы
1 Айыртау
аудандық
бөлімше
Бастығы

Тасбаев
Қуаныш
Айдарбекұлы

8 (7153) 32-71-21
csee_ayrtau@mail.ru Саумалкөл а.,
мкр.1
2 Ақкөл
аудандық
бөлімше
Бастығы Мыцик
Елена
Николаевна
8 (7163) 82-12-39 akkol_cse@mail Ақкөл қ.,
Гагарин к-сі, 27/1
3 Аршалы
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Матабаева
Кульчира
Сейітқазықызы
8 (7164) 42-24-30 arshalys< / a>s@mail.ru< / a> Аршалы кенті,
Тәшенов к-сі, 6а
4 Астрахан
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Анапина
Қарлығаш
Байзаққызы
8 (7164) 12-38-24 astr-cse@mail.ru Аршалы кенті,
Тәшенов к-сі, 6а
5 Атбасар
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Тоқтар
Дархан
Абайұлы
8 (7164) 35-63-26 ses_atb@mail.ru Атбасар қ.,
к. Л. Белаш, 52
6 Бұланды
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Бондаренко
Лариса
Ивановна
8 (71624) 62-24-22 czsee@mail.ru Макинск қаласы,
Лесная к - сі, 5Е
7 Бурабай
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Баймурзина
Гүлнар
Момынқызы
8 (71623) 62-23-48 expert_borovoe@mail.ru Щучинск қ.,
Елемесов көшесі, 73
8 Егіндікөл
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Гураль
Анастасия
Владимировна
8 (71624) 11-14-69 egindykol@mail.ru Егіндікөл ауылы,
Шағын аудан, 11
9 Аудандық
бөлімше
оларға.Біржан сал
Бастығы Абдрахманов
Қанат
Мұратұлы
8 (71623) 92-12-88 cse_enbek@mail.ru Степняк қ.,
Әбсләм қажы көшесі, 34 а/1
10 Ерейментау
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Сетаев
Иззат
Жаңбырбайұлы
8 (7163) 32-11-48 ereimentaucse@bk.ru Ерейментау қаласы,
Кенесары көшесі, 81
11 Есіл
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Қойшыбаев
Назымбек
8 (7164) 72-06-47 cseesil@mail.ru Есіл қаласы,
Дружба к-сі, 1
12 Жақсы
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Жахина
Майра
Мұратбекқызы
8 (7163) 52-23-45 zcse1@mail.ru Жақсы ауылы,
Дружба к-сі, 13
13 Жарқайын
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Болотова
Ирина
Ирина
8 (71624) 84-05-31 cse1_jarkain@mail.ru Державинск қаласы,
Северный тұйық көшесі, 10
14 Зеренді
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Нұржанов
Олжас
Дәулетбекұлы
8 (7163) 22-29-60 sсe_zeren@mail.ru< / a> Зеренді а.,
Мир көшесі, 10
15 Қорғалжын
аудандық
бөлімшесі
Бастығының м. а. Сердалин
Жасұлан
Серікұлы
8 (7163) 72-10-98 cse.korg@mail.ru Қорғалжын ауылы,
Балғанбаев көшесі, 13
16 Сандықтау
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Бақыбаев
Мұрат
Хасенұлы
8 (7164) 09-12-76 sand_CSEE@mail.ru Балқаш ауылы,
Смирнов к-сі, 146
17 Шортанды
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Шупиков
Артем
Владимирович
8 (7163) 12-15-31 tsce-short@mail.ru Шортанды кенті,
30 лет Победы к-сі, 491а
18 Степногорск
қалалық
бөлімшесі
Бастығы Дүйсенов
Асқар
Хайруллевич
8 (7164) 56-90-98 csee_step@mail.ru Степногорск қаласы,
Парковая көшесі, 6
Қолданбасын орнатыңыз:
1) Ашыңыз сайты Safari
2) сақтау Түймешігін түртіңіз
3) Қосу экран үйге