Loader icon loading
Office

Office

BRANCH of RSE ON PCV "NATIONAL center of EXPERTISE" KKKBTU MH RK

IN the AKMOLA REGION

g. 27 kudaiberdieva street, Kokshetau

8 (7162) 26 -61-27

Full name Position Work phone number Email
Bolat Esmagambetov Umirzakovich Director 8 (7162) 26-94-05 akmol_filial@mail.ru
Tusupbekov Azamat Kargulewicz Associate Director 8 (7162) 26-56-39 akmol_filial@mail.ru

Department Position Full name Work phone number Email Address
1 Aiyrtau
district
Department
Chief

Tashbaev
Kuanysh
Aidarbekovich

8 (7153) 32-71-21
csee_ayrtau@mail.ru Saumalkol,
MKR. 1
2 Akkolsky
district
Department
Chief Mytsyk
Elena
Nikolaevna
8 (7163) 82-12-39 akkol_cse@mail accol,
27/1 Gagarin street
3 Ardalinskoe
district
Department
Chief Malabaeva
Kulcher
Seitkazieva
8 (7164) 42-24-30 arshalycs@mail.ru p. Arshaly,
6A Tashenov street
4 Astrakhan
district
Department
Chief Anapana
Karlygash
Baizakova
8 (7164) 12-38-24 astr-cse@mail.ru p. Arshaly,
6A Tashenov street
5 Atbasarska
district
Department
Chief Toktar
Darkhan
The abayevich
8 (7164) 35-63-26 ses_atb@mail.ru g. Atbasar
52 L. Belash street
6 Bulandy
district
Department
Chief Bondarenko
Larisa
Ivanovna
8 (71624) 62-24-22 czsee@mail.ru in Makinsk,
5e Lesnaya street
7 Burabay
district
Department
Chief The baimurzin
Gulnar
Momynova
8 (71623) 62-23-48 expert_borovoe@mail.ru Shchuchinsk,
73 elemesova street
8 Egindykolsky
district
Department
Chief Gural
Anastasia
Vladimirovna
8 (71624) 11-14-69 egindykol@mail.ru S. Egindikol,
District 11
9 District
Department
them.Birzhan Sal
Chief Abdrakhmanov
Rope
The Republic of Kazakhstan
8 (71623) 92-12-88 cse_enbek@mail.ru G. stepniak,
St. Anslem tell, 34 A/1
10 Ereymentau
district
Department
Chief Sataev
Izzat
Zhanbyrbaeva
8 (7163) 32-11-48 ereimentaucse@bk.ru erementau,
81 Kenesary street
11 Yesil
district
Department
Chief The Koishybayev.
Nazymbek
8 (7164) 72-06-47 cseesil@mail.ru G. Yesil,
Druzhba str., 1
12 Zhaksy
district
Department
Chief Zhakhina
Myra
Muratbekovna
8 (7163) 52-23-45 zcse1@mail.ru S. Zhaksy,
13 Druzhby street
13 Frying meat
district
Department
Chief Bolotova
Irina
L.
8 (71624) 84-05-31 cse1_jarkain@mail.ru Derzhavinsk,
per.North, 10
14 Zerenda
district
Department
Chief Nurzhanov
Olzhas
Dauletbekovich
8 (7163) 22-29-60 sсe_zeren@mail.ru S. Zerenda,
10 Mira street
15 Korgalzhinskoe
district
Department
Acting Chief Serdalin
Zhasulan
Serikovich
8 (7163) 72-10-98 cse.korg@mail.ru S. Korgalzhyn,
St. Balgabaeva, 13
16 Sandyktau
district
Department
Chief Bekibaev
Murat
Hasanovic
8 (7164) 09-12-76 sand_CSEE@mail.ru S. Balkashin,
Smirnova street, 146
17 Shortandy
district
Department
Chief Shupikov
Artem
Vladimirovich
8 (7163) 12-15-31 tsce-short@mail.ru Shortandy settlement,
St. 30 years of Victory, 491a
18 Stepnogorska
urban
Department
Chief Duysenov
Askar
Khairullovich
8 (7164) 56-90-98 csee_step@mail.ru Stepnogorsk,
st.Park street, 6
Install the application:
1) Open the website in Safari
2) Click save
3) Add to home screen